Knock-Out Fixtures for Peil - Girls Senior

School:
Competition:
Teams:
View Previous Fixtures
Total Fixtures: 51 (Currently viewing 1 - 50)


Date Time Competition Stage Fixture Venue
03/10/2019 15:00 Corn Austin Finn - Cup QF1 Sandymount (Won) -v- Sc Pius X GNS Clanna Gael Map
03/10/2019 15:00 Corn Austin Finn - Cup QF2 Sc Helen -v- Knocklyon (Won) Mearnóg Map
03/10/2019 15:00 Corn Austin Finn - Cup QF3 Divine Word (Won) -v- Bishop Galvin Hermitage Map
03/10/2019 15:00 Corn Austin Finn - Cup QF4 Belgrove GNS (Won) -v- Hollypark GNS Annes Map
03/10/2019 15:00 Corn Austin Finn - Shield QF1 Sc San Treasa (Won) -v- Sc Fhiachra Deerpark Map
03/10/2019 15:00 Corn Austin Finn - Shield QF2 Pres Terenure -v- Diswellstown (Won) Bushy Map
03/10/2019 15:00 Corn Austin Finn - Shield QF3 Rush -v- Sc Neasáin (Won) Maurs
03/10/2019 15:00 Corn Comhar Linn - Cup QF1 Sc Cnoc Ainbhil (Won) -v- Ballyroan GNS Glenalbyn Map
03/10/2019 15:00 Corn Comhar Linn - Cup QF2 Sc Áine Esker -v- GS Thaobh na Coille (Won) Griffeen Map
03/10/2019 15:00 Corn Comhar Linn - Cup QF3 Sc Maelruain (Won) -v- Sc Attracta Kiltipper Map
03/10/2019 15:00 Corn Comhar Linn - Cup QF4 Sc Oliver P (Won) -v- Sc Brighde Ran Bridgefield Map
03/10/2019 15:00 Corn Comhar Linn - Shield QF1 Sc Olaf (Won) -v- Holy Family RV Olaf Map
03/10/2019 15:00 Corn Comhar Linn - Shield QF2 Sc Treasa F (Won) -v- Sc Thomáis Treasa
03/10/2019 15:00 Corn Comhar Linn - Shield QF3 Sc Mhearnóg -v- Sc Lorcáin B na M (Won) First team home
03/10/2019 15:00 Corn an Chladaigh - Cup QF1 Sc Bhríde GN (Won) -v- GS an Duinnínigh Na Fianna Map
03/10/2019 15:00 Corn an Chladaigh - Cup QF2 Holy Family RC (Won) -v- Baldoyle Rathcoole Park Map
03/10/2019 15:00 Corn an Chladaigh - Cup QF3 Garristown (Won) -v- Sc Réalt na Mara Sk Garristown
03/10/2019 15:00 Corn an Chladaigh - Cup QF4 GS Mológa (Won) -v- GS Uí Earcáin Cherryfield Map
03/10/2019 15:00 Corn an Chladaigh - Shield QF1 Sc Mobhi -v- Sc Naithi (Won) Scoil Mobhí
03/10/2019 15:00 Corn an Chladaigh - Shield QF2 Rolestown (Won) -v- Clonburris Fingal Ravens
03/10/2019 15:00 Corn an Chladaigh - Shield QF3 Sc Raphaela (Won) -v- Bracken ET Glenalbyn Map
03/10/2019 15:00 Corn Irish Rubies - Cup QF1 Holy Spirit GHills -v- Sc Oilibhéir (Won) Perrystown
03/10/2019 15:00 Corn Irish Rubies - Cup QF2 Beann Éadair (Won) -v- Caisleán Nua Howth
03/10/2019 15:00 Corn Irish Rubies - Cup QF3 Sc Mochta (Won) -v- Sc Bhríde BP Somerton Map
03/10/2019 15:00 Corn Irish Rubies - Cup QF4 GS Brian Boróimhe (Won) -v- Sc Aonghusa Balheary Map
03/10/2019 15:00 Corn Irish Rubies - Shield QF1 GS Chluain Dolcáin -v- GS Bhaile Brigín (Won) GSCD Map
03/10/2019 15:00 Corn Irish Rubies - Shield QF2 Lucan GNS (Won) -v- Sc na Tríonóide Lucan Sarsfields Map
03/10/2019 15:00 Corn Irish Rubies - Shield QF3 Ballyboughal (Won) -v- Saggart Ballyboghill Map
03/10/2019 15:00 Corn na Laoch - Cup QF1 Sc Gráinne (Won) -v- Sc Joseph GNS Phibblestown
03/10/2019 15:00 Corn na Laoch - Cup QF2 St. Kevin's GNS (Won) -v- Lucan ET Kilnamanagh Map
03/10/2019 15:00 Corn na Laoch - Cup QF3 Sc an Leinbh Íosa GNS (Won) -v- GS Eiscir Riada Whitehall Map
03/10/2019 15:00 Corn na Laoch - Cup QF4 Mount Anville JS (Won) -v- Ongar -
03/10/2019 15:00 Corn na Laoch - Shield QF1 St Luke's NS -v- Sc Áine S (Won) Tyrellstown
03/10/2019 15:00 Corn na Laoch - Shield QF2 Holy Spirit GNS BM -v- Sc Aodáin (Won) Páirc Ciceam
03/10/2019 15:00 Corn na Laoch - Shield QF3 Kilternan (Won) -v- Griffeen V ET Kenna Park Map
03/10/2019 15:00 Corn Neasain - Cup QF1 GS Inse Chór (Won) -v- Sc Bhríde GNS BB Droichead na hInse Map
03/10/2019 15:00 Corn Neasain - Cup QF2 GS Lios na nÓg (Won) -v- GS Chnoc Liamhna Clanna Gael Map
03/10/2019 15:00 Corn Neasain - Cup QF3 Corduff (Won) -v- Holy T Glencairn Corduff Map
03/10/2019 15:00 Corn Neasain - Cup QF4 GS Cholmcille L na C (Won) -v- Sc James PS Whitehall Map
03/10/2019 15:00 Corn Neasain - Shield QF1 Nth William St -v- Virgin Mary GNS BM (Won) Fairview Map
03/10/2019 15:00 Corn Neasain - Shield QF2 Newtownp Ave (Won) -v- Castaheaney ET First team home
03/10/2019 15:00 Corn Neasain - Shield QF3 Sc John of God (Won) -v- Our Ladys GNS BT St John of God
03/10/2019 15:00 Corn Tadgh Ó Cionnaith - Cup QF1 Sc an 7 Laoch (Won) -v- Sc Pádraig GNS R Setanta Map
03/10/2019 15:00 Corn Tadgh Ó Cionnaith - Cup QF2 Sc Mhuire Cdkln (Won) -v- Sc Santain Round Towers Map
03/10/2019 15:00 Corn Tadgh Ó Cionnaith - Cup QF3 St Marys Dbrook (Won) -v- Fettercairn St. Marys
03/10/2019 15:00 Corn Tadgh Ó Cionnaith - Cup QF4 DALKEY SCHOOL PROJECT -v- Glasnevin ET (Won) Thomastown Road
03/10/2019 15:00 Corn Tadgh Ó Cionnaith - Shield QF1 Fairview (Won) -v- Edmondstown Fairview Map
03/10/2019 15:00 Corn Tadgh Ó Cionnaith - Shield QF2 Loreto St Green (Won) -v- Neilstown First team home
03/10/2019 15:00 Corn Tadgh Ó Cionnaith - Shield QF3 Sc Úna (Won) -v- Sc Dominic Pearse Map
03/10/2019 15:00 Corn Pat Ó Forgartaigh - Cup QF1 Mt Sackville -v- St Columbas (Won) Mt Sackville


 1