Croke Park Results


Páirc an Chrócaigh – Cluiche Ceannais Peile
22ú Deireadh Fómhair 2018
 

Monday, October 22nd
10:00 am
Corn an Choigiltis Naisunta: St. Patrick's BNS, Ringsend beat St. Mary's NS, Sandyford
Corn Matt Griffin: Donabate Portrane Educate Together beat Scoil Uí Chonaill, North Richmond St. 
Sciath O Donnchú: St. Patrick's SNS, Corduff beat Holy Spirit BNS, Ballymun 

11:10 am
Corn Comhar Linn: Gaelscoil Thaobh na Coille, Beallairmín beat Scoil Maelruáin SNS, Old Bawn
Corn Pádraig Ó Fógartaigh: St. Columba's NS, Glasnevin beat St. Mary's NS, Bancroft
Corn Neasáin: Gaelscoil Lios na nÓg, Raghnallach beat St. Patrick's SNS, Corduff 

12:10 pm
Sciath Chumann na nGael: Scoil Treasa, Firhouse beat St. Mary's BNS, Booterstown 
Corn Kitterick:  Scoil Mhuire BNS, Marino beat Drimnagh Castle PS
Corn Chlanna Gael: Gaelscoil Cholmcille, Lána na Cúlóige beat St. Kevin's BNS, Kilnamanagh 

1:20 pm
Corn Austin Finn: Scoil Mhuire, Sandymount beat Belgrove Senior GNS, Clontarf
Sciath Irish Rubies: Ballyboughal NS beat Gaelscoil Bhaile Brigín
Corn Irish Rubies: Howth PS beat Gaelscoil Bhrian Bóroimhe, Sord

2:20pm
Corn na Laoch:  Mount Anville JS beat St. Kevin's GNS, Kilnamanagh 
Sciath Matt Griffin: Ballyboughal NS beat St. Andrew's NS, Malahide 
Corn Mhic Chaoilte: Gaelscoil Bhrian Bóroimhe, Sord beat Rolestown NS

3:30 pm 
Corn Tadgh Ó Cionnaith:  Scoil Mhuire, Clondalkin beat St. Mary's NS, Donnybrook
Sciath Tadgh Ó Cionnaith: Gaelscoil na Camóige, Cluain Dolcáin beat Loreto College JS, St. Stephen's Green 
Sciath an Chladaigh: Rolestown NS beat Scoil Mhuire NS, Woodview v 

 

Páirc an Chrócaigh – Cluiche Ceannais Peile
23ú Deireadh Fómhair 2018

10:00 am
Corn Chumann na nGael: St. Patrick's NS, Drumcondra v St. Mary's NS, Garristown
Sciath Chlanna Gael: St. Canice's BNS, Finglas v Scoil Chrónáin, Ráth Cúil
Corn Ó Donnchú: Holy Family NS, Rathcoole v Sacred Heart NS, Sruleen

11:10 am
Sciath Austin Finn: Scoil San Treasa, Mount Merrion v Scoil Neasáin, Baile Hearman
Sciath Comhar Linn: Scoil Lorcáin, Baile na Manach v St. Olaf's, Balally
Corn an Chladaigh:  St. Brigid's GNS, Glasnevin v St. Mary's NS, Garristown

12:10 pm 
Sciath na nGearaltach: St. Oliver Plunkett NS, Malahide v Scoil San Treasa, Mount Merrion
Sciath Mhic Chaoilte: Our Lady Queen of the Apostles NS, Clonburris v St. Olaf's, Balally
Corn Kitterick: St. Mary's BNS, Lucan v Belgrove Senior BNS, Clontarf

1:20 pm
Corn an Cheid: Gaelscoil Chnoc Liamhna v Gaelscoil Eiscir Riada, Leamhcán
Sciath Neasain: Virgin Mary GNS, Ballymun v St. John of God GNS, Artane
Corn na nGearaltach: Bishop Galvin NS, Templeogue v St. Joseph's BNS, Terenure

2:20 pm
Corn an Cheid: Scoil Bhríde, Raghnallach v Swords Educate Together NS
Sciath na Laoch: St. Anne's NS, Shankill v Our Lady of the Wayside NS, Kilternan